Novinky

Přemýšlíte, co nadělit na Vánoce? Nechte to na nás a vsaďte na Dárek na jistotu

Nákupní centra a obchody šílí vánoční horečkou snad už od října. S příchodem adventu je pomalu na čase, abyste začali šílet i vy! Nemáte čas, nápady ani inspiraci na dárky, které potěší? Od toho jsme tu my, Dárek na jistotu.

Proč si vybrat právě nás?

Vsadili jsme na nejoblíbenější kategorie obou pohlaví, a tak u nás vždy najdete ten pravý dárek pro ženu i dárek pro muže. A nemusí se nutně jednat o partnera, protože víme, že na Vánoce bývají lidé štědří ke všem členům rodiny i přátelům. Proto u nás najdete rozmanité dárečky, s puncem originality i luxusu. Vsaďte na jistotu s námi!

Na zdraví a dobrou chuť!

Tak například kategorie alkohol je skutečnou sázkou na jistotu. A pokud se máme bavit o přípravách na nadílku pod stromeček, doporučujeme se podívat na námi vybrané lahve, které jsou už samy o sobě krásně zabaleným dárkem. Na e-shopu najdete speciální novinku – adventní kalendář Tatratea, který skýtá to nejlepší, co se podařilo v Tatranské likérce v Kežmarku vyrobit. Troufáme si říci, že „tekuté štěstí“ potěší jak ženy, tak muže.

Vánoční dárek pro ženu by měl dle nás obsahovat i něco sladkého, a tak jsme vybrali prémiové pralinky, které se rozplynou na jazyku a vaše žena blahem. Ani vánoční dárek pro muže nemusí být oříšek. Vsaďte na pořádný kus kvalitního tuzemského sušeného masa a potěšíte každého svého blízkého masožravce. Dárky pro dva zas nabízí gurmánské pobyty, romantické večeře nebo degustační menu na těch nejhezčích místech v Praze.

Buďte štědrým ježíškem

Aby se dárek třpytil, jak se patří, nabízíme také unikátní šperky, kterými nepohrdne na Štědrý den ani žena, ani muž. Přidat do luxusního vánočního balíčku lze i vouchery na kosmetické služby nebo barbera či kadeřníka. Dopřát si můžete také společné wellness pobyty nebo adrenalinové zážitky. 

Dárek pro ni i dárek pro něj 100 % pořídíte na Dárek na jistotu! Navštivte naši kamennou prodejnu v centru Prahy a přijďte vánoční dárek vybrat osobně. Ke každému si vyberete luxusní balení, ať už kvalitní taštičku či metalickou obálku na vouchery. 

Tak šťastné a veselé! 

Chystáte se na narozeninovou oslavu? Kupujte dárek na jistotu!

Už se zase rok s rokem sešel a vás čeká další oslava narozenin, ať už kulatých nebo „hranatých“, vašich nejbližších, přátel, známých, nebo kolegů? Vsaďte na Dárek na jistotu! Vybraný dárek vám přivezeme po Praze expresně do tří hodin od objednání, nebo si jej můžete přijít vybrat do kamenné prodejny každý den až do 22 hodin. Najdete nás na vinohradské adrese Římská 20, jen pár metrů od Muzea.

Nezáleží na tom, zda sháníte dárek pro ženu, nebo dárek pro muže, zda je jim 20, nebo 50, jestli jsou introverti, nebo extroverti. V naší pestré nabídce jsme vsadili na jistotu – na dárky, se kterými nikdy nešlápnete vedle.

Dárek pro ženy

V kategorii žen jsme se zaměřili na takové dárky pro ženy, které máme ověřené z vlastní zkušenosti. Takový puget, luxusní čokoláda nebo oblíbený parfém je vždy trefou do černého. Navíc si u nás můžete objednat zabalení do decentní a kvalitní dárkové tašky, a tudíž máte po starostech. Pokud chcete pro svou vyvolenou něco opravdu speciálního, mrkněte do kategorie Šperky nebo Vlasy a kosmetika. Z vybraných produktů navíc můžete sestavit opravdu originální narozeninový balíček, ze kterého bude nadšena partnerka, kamarádka, sestra, maminka i babička.

K lahvi výborného alkoholu můžete k narozeninám věnovat wellness pobyt pro dvě osoby, nebo dokonce adrenalinový zážitek. Erotické pomůcky mohou být zlatým hřebem večera obzvlášť, pokud máte v plánu dámskou jízdu!

Dárek pro muže

Slaví váš manžel, přítel, bratr, otec, děda nebo kamarád, ale nenapadá vás žádný líbivý dárek? Mrkněte na naše chlapské kategorie, které jsme jim ušili na míru! 

Kromě výběrového alkoholu nebo doutníků jsme pro ně připravili vouchery do barber shopu, luxusní byznys doplňky nebo parfémy. Dokonce můžete nadělit i voucher na výrobu vlastního parfému, což by mohl být skutečný narozeninový zážitek! 

Víme, že muži si na sladké moc nepotrpí, a tak jsme pro ně přichystali exkluzivní kategorii sušených mas prvotřídní kvality! Nebojte se je přijít si prohlédnout k nám do kamenné prodejny, klidně i cestou na onu narozeninovou party! 

Dárek pro páry 

Pokud jste pozváni na oslavu, kterou slaví pár a lámete si hlavu nad výběrem dárku, opět s námi můžete vsadit na jistotu! Pro duo oslavenců nabízíme prémiové alkoholy ve velkém balení, pobyty a zážitky pro dva nebo erotické pomůcky, kterými si mohou okořenit nejen narozeninovo noc! 

Dárek na jistotu oživí i firemní večírek

Máte výročí firmy, vánoční či novoroční večírek, nebo slavíte jubileum některého z vašich šéfů či kolegů? Dárek na jistotu vám uleví od veškerých starostí spojených s výběrem toho správného dárku, aby se v pracovním (i když neformálním) prostředí nestalo žádné faux pas! 

Dárek na jistotu myslí nejen na soukromé oslavy, ale i ty firemní. S naším výběrem si pohodlně a rychle objednáte vše, co k party se šéfy i kolegy patří. Přinášíme pár tipů, kdy se můžete oprostit od našich kategorií a rozdělení na dárky pro ženy, dárky pro muže a dárky pro páry.

Pořádám firemní večírek a chci, aby (nejen) zábava tekla proudem

Pokud jste pověřeni organizací firemní akce a sháníte potřebné občerstvení, vsaďte na Dárek na jistotu! Proč? V nabídce najdete velko litrové lahve originálního a luxusního alkoholu. Stoly tak může zdobit například nepřehlédnutelné zlaté prosecco. 

Z občerstvení na slavnostní tabuli můžeme nabídnout exkluzivní pralinky, které se rozplynou na jazyku, nebo krájené vysoce kvalitní sušené maso. A jestli byste si přáli potěšit ženy příchozí na firemní večírek, jsou u nás k dispozici krásné živé květiny nebo neotřelé mýdlové.

Jako zaměstnavatel nebo šéf chci potěšit kolegy 

Lámete si hlavu nad tím, co nadělit zaměstnancům nejen pod stromeček, ale třeba i k jejich kulatým narozeninám? Dárek na jistotu nabízí mnoho kombinací, kterými lze vykouzlit úsměv na tváři všem kolegům. Prozkoumejte všechny naše kategorie a vybírejte dle svých možností. Přijďte se inspirovat k nám do kamenné prodejny na Vinohradech, nedaleko Muzea.

Jako zaměstnanec chci překvapit šéfa 

Vybírat dárek pro šéfa může být někdy pořádná fuška. Dárek na jistotu vám to však ulehčí, ať už se jedná o dárek pro ženu nebo o dárek pro muže. Pro chlapy vybírejte z řady stylových doplňků, prémiového alkoholu nebo zážitku. Pro dámy se zas zaručeně hodí květiny, šperk či wellness pobyt. Pokud jste na šéfa trochu zapomněli, nevadí. Dárek na jistotu vám objednané zboží přiveze po Praze expresně do tří hodin!