Chystáte se na narozeninovou oslavu? Kupujte dárek na jistotu!

Už se zase rok s rokem sešel a vás čeká další oslava narozenin, ať už kulatých nebo „hranatých“, vašich nejbližších, přátel, známých, nebo kolegů? Vsaďte na Dárek na jistotu! Vybraný dárek vám přivezeme po Praze expresně do tří hodin od objednání, nebo si jej můžete přijít vybrat do kamenné prodejny každý den až do 22 hodin. Najdete nás na vinohradské adrese Římská 20, jen pár metrů od Muzea.

Nezáleží na tom, zda sháníte dárek pro ženu, nebo dárek pro muže, zda je jim 20, nebo 50, jestli jsou introverti, nebo extroverti. V naší pestré nabídce jsme vsadili na jistotu – na dárky, se kterými nikdy nešlápnete vedle.

Dárek pro ženy

V kategorii žen jsme se zaměřili na takové dárky pro ženy, které máme ověřené z vlastní zkušenosti. Takový puget, luxusní čokoláda nebo oblíbený parfém je vždy trefou do černého. Navíc si u nás můžete objednat zabalení do decentní a kvalitní dárkové tašky, a tudíž máte po starostech. Pokud chcete pro svou vyvolenou něco opravdu speciálního, mrkněte do kategorie Šperky nebo Vlasy a kosmetika. Z vybraných produktů navíc můžete sestavit opravdu originální narozeninový balíček, ze kterého bude nadšena partnerka, kamarádka, sestra, maminka i babička.

K lahvi výborného alkoholu můžete k narozeninám věnovat wellness pobyt pro dvě osoby, nebo dokonce adrenalinový zážitek. Erotické pomůcky mohou být zlatým hřebem večera obzvlášť, pokud máte v plánu dámskou jízdu!

Dárek pro muže

Slaví váš manžel, přítel, bratr, otec, děda nebo kamarád, ale nenapadá vás žádný líbivý dárek? Mrkněte na naše chlapské kategorie, které jsme jim ušili na míru! 

Kromě výběrového alkoholu nebo doutníků jsme pro ně připravili vouchery do barber shopu, luxusní byznys doplňky nebo parfémy. Dokonce můžete nadělit i voucher na výrobu vlastního parfému, což by mohl být skutečný narozeninový zážitek! 

Víme, že muži si na sladké moc nepotrpí, a tak jsme pro ně přichystali exkluzivní kategorii sušených mas prvotřídní kvality! Nebojte se je přijít si prohlédnout k nám do kamenné prodejny, klidně i cestou na onu narozeninovou party! 

Dárek pro páry 

Pokud jste pozváni na oslavu, kterou slaví pár a lámete si hlavu nad výběrem dárku, opět s námi můžete vsadit na jistotu! Pro duo oslavenců nabízíme prémiové alkoholy ve velkém balení, pobyty a zážitky pro dva nebo erotické pomůcky, kterými si mohou okořenit nejen narozeninovo noc!