Přemýšlíte, co nadělit na Vánoce? Nechte to na nás a vsaďte na Dárek na jistotu

Nákupní centra a obchody šílí vánoční horečkou snad už od října. S příchodem adventu je pomalu na čase, abyste začali šílet i vy! Nemáte čas, nápady ani inspiraci na dárky, které potěší? Od toho jsme tu my, Dárek na jistotu.

Proč si vybrat právě nás?

Vsadili jsme na nejoblíbenější kategorie obou pohlaví, a tak u nás vždy najdete ten pravý dárek pro ženu i dárek pro muže. A nemusí se nutně jednat o partnera, protože víme, že na Vánoce bývají lidé štědří ke všem členům rodiny i přátelům. Proto u nás najdete rozmanité dárečky, s puncem originality i luxusu. Vsaďte na jistotu s námi!

Na zdraví a dobrou chuť!

Tak například kategorie alkohol je skutečnou sázkou na jistotu. A pokud se máme bavit o přípravách na nadílku pod stromeček, doporučujeme se podívat na námi vybrané lahve, které jsou už samy o sobě krásně zabaleným dárkem. Na e-shopu najdete speciální novinku – adventní kalendář Tatratea, který skýtá to nejlepší, co se podařilo v Tatranské likérce v Kežmarku vyrobit. Troufáme si říci, že „tekuté štěstí“ potěší jak ženy, tak muže.

Vánoční dárek pro ženu by měl dle nás obsahovat i něco sladkého, a tak jsme vybrali prémiové pralinky, které se rozplynou na jazyku a vaše žena blahem. Ani vánoční dárek pro muže nemusí být oříšek. Vsaďte na pořádný kus kvalitního tuzemského sušeného masa a potěšíte každého svého blízkého masožravce. Dárky pro dva zas nabízí gurmánské pobyty, romantické večeře nebo degustační menu na těch nejhezčích místech v Praze.

Buďte štědrým ježíškem

Aby se dárek třpytil, jak se patří, nabízíme také unikátní šperky, kterými nepohrdne na Štědrý den ani žena, ani muž. Přidat do luxusního vánočního balíčku lze i vouchery na kosmetické služby nebo barbera či kadeřníka. Dopřát si můžete také společné wellness pobyty nebo adrenalinové zážitky. 

Dárek pro ni i dárek pro něj 100 % pořídíte na Dárek na jistotu! Navštivte naši kamennou prodejnu v centru Prahy a přijďte vánoční dárek vybrat osobně. Ke každému si vyberete luxusní balení, ať už kvalitní taštičku či metalickou obálku na vouchery. 

Tak šťastné a veselé!