Dárek na jistotu oživí i firemní večírek

Máte výročí firmy, vánoční či novoroční večírek, nebo slavíte jubileum některého z vašich šéfů či kolegů? Dárek na jistotu vám uleví od veškerých starostí spojených s výběrem toho správného dárku, aby se v pracovním (i když neformálním) prostředí nestalo žádné faux pas! 

Dárek na jistotu myslí nejen na soukromé oslavy, ale i ty firemní. S naším výběrem si pohodlně a rychle objednáte vše, co k party se šéfy i kolegy patří. Přinášíme pár tipů, kdy se můžete oprostit od našich kategorií a rozdělení na dárky pro ženy, dárky pro muže a dárky pro páry.

Pořádám firemní večírek a chci, aby (nejen) zábava tekla proudem

Pokud jste pověřeni organizací firemní akce a sháníte potřebné občerstvení, vsaďte na Dárek na jistotu! Proč? V nabídce najdete velko litrové lahve originálního a luxusního alkoholu. Stoly tak může zdobit například nepřehlédnutelné zlaté prosecco. 

Z občerstvení na slavnostní tabuli můžeme nabídnout exkluzivní pralinky, které se rozplynou na jazyku, nebo krájené vysoce kvalitní sušené maso. A jestli byste si přáli potěšit ženy příchozí na firemní večírek, jsou u nás k dispozici krásné živé květiny nebo neotřelé mýdlové.

Jako zaměstnavatel nebo šéf chci potěšit kolegy 

Lámete si hlavu nad tím, co nadělit zaměstnancům nejen pod stromeček, ale třeba i k jejich kulatým narozeninám? Dárek na jistotu nabízí mnoho kombinací, kterými lze vykouzlit úsměv na tváři všem kolegům. Prozkoumejte všechny naše kategorie a vybírejte dle svých možností. Přijďte se inspirovat k nám do kamenné prodejny na Vinohradech, nedaleko Muzea.

Jako zaměstnanec chci překvapit šéfa 

Vybírat dárek pro šéfa může být někdy pořádná fuška. Dárek na jistotu vám to však ulehčí, ať už se jedná o dárek pro ženu nebo o dárek pro muže. Pro chlapy vybírejte z řady stylových doplňků, prémiového alkoholu nebo zážitku. Pro dámy se zas zaručeně hodí květiny, šperk či wellness pobyt. Pokud jste na šéfa trochu zapomněli, nevadí. Dárek na jistotu vám objednané zboží přiveze po Praze expresně do tří hodin!