Let balónem standard - pro dvě osoby + dárková krabička zdarma

Neohodnoceno

Vzneste se do výšky několika set metrů a užijte si romantiku v oblacích se svou polovičkou.

Dostupnost Skladem
Kód: 781
9 690 Kč
Let balónem standard - pro dvě osoby + dárková krabička zdarma
Neohodnoceno

Popis

Vzneste se do výšky několika set metrů a užijte si romantiku v oblacích se svou polovičkou. Při letu balónem poznáte pocit, kdy se takřka dotýkáte nebe. Nechte se tiše unášet větrem vstříc novým obzorům při jedinečné podívané na krásy naší země z doposud neznámé perspektivy. Odpoutejte se od pozemských starostí a zažijte pocit opravdové svobody a nezávislosti. Vyhlídkový let horkovzdušným balónem vás zanese na místa důvěrně známá, která vás znovu okouzlí, ale zažijete i dech beroucí podívanou při letu nad doposud neznámou krajinou.

Dárková krabička zdarma.

Průběh

Pokud Vám potvrdíme vhodnost povětrnostních podmínek, dostavíte se na určené místo. Tady nastoupíte do balónu a pak už si jen užijete svůj let. Délka letu je 1 hod., ale celá akce trvá 3-4 hodiny. Čas letu je pouze orientační, záleží na povětrnostních podmínkách, dle kterých se délka letu odvíjí. Z důvodu velkého zájmu o soukromé lety balónem, je nutné počítat s tím, že k realizaci zážitku může dojít s větším časovým odstupem od poptání termínu.

Platnost poukazu do 31.12.2023

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Balíček obsahuje

Cca 60 minutový let pro 2 osoby v koši pro 12 osob, slavnostní křest, pamětní (křestní) list

Balíček neobsahuje

Stravu, odvoz na místo konání zážitku.

Sezóna

Březen - říjen (lety mimo sezónu dle aktuálních povětrnostních podmínek).

Doprovod

Je možný.

Počasí

Příznivé povětrnostní podmínky.

Doporučené oblečení

Pohodlné, tmavé barvy, pevná sportovní obuv, teplota během letu je přibližné shodná s aktuální teplotou na zemi.

Zdravotní stav

Příznivý zdravotní stav. Letu se nemohou účastnit těhotné ženy, osoby v podnapilém stavu či pod vlivem návykových látek, osoby se sníženou pohyblivostí, popř. osoby, které nebudou schopné přelézt hranu koše. Důvodem je především vaše bezpečnost a bezpečnost ostatních cestujících v koši. Pilot má právo takového klienta z letu vyřadit. V takovém případě je vám naúčtován přiměřený stornopoplatek.

Poznámka

Vybírat můžete z těchto lokalit: Český ráj, Český Krumlov, Karlštejn, Brno, Ostrava, Hradec Králové, Bochov u Karlových Varů, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Konopiště, Pálava, Plzeň, Kroměříž, Pardubice, Hluboká nad Vltavou. Létá se pouze 2x denně: buď s východem slunce nebo 2 hodiny před západem slunce, jiné časy nelze rezervovat. V případě, že nejste schopni se v uvedený čas dostavit na místo konání, máte povinnost tuto skutečnost ihned nahlásit provozovateli či Firmě na zážitky. Zážitku se účastní i další klienti, maximálně však 12 osob v koši. Při poptávce termínu je nutné nahlásit váhu osoby, která poletí a vybranou lokalitu z výše uvedených.

Časté dotazy

Otázky a odpovědi

Q: Co se stane, pokud v rezervovaném termínu bude špatné počasí?

A: Den před plánovaným letem mezi 13-14 hodinou, Vás budeme telefonicky kontaktovat, předběžně informovat o stavu počasí na následující den a pravděpodobnosti startu. V den letu (neplatí pro ranní starty) se opět ozveme a na základě aktuální letecké předpovědi počasí se rozhodne o tom, zda se vzneseme, či se let bude plánovat na jiný termín.

Q: Pokud si s sebou vezmu doprovod, kam se mnou může a co uvidí?

A: Doprovod s Vámi do balonu samozřejmě nemůže. Balón je celou dobu sledován doprovodným vozidlem, které také zajišťuje návrat pasažérů, posádky a balónu zpět na místo srazu. Pokud s sebou máte doprovod, může sledovat doprovodné vozidlo. Na „startovací louku“ je přísný zákaz vjezdu.

Q: Nebude mi nahoře zima?

A: Během letu je stejné teplo jako dole na zemi, kromě toho nefouká (letíme s větrem) a každou chvíli si zatopíme hořákem :-) - nahoře není opravdu "hrozná zima", jak se může zdát.

Q: Mám trochu strach z výšek a nerad létám letadlem. Zřejmě proto pro mne nebude let balonem vhodný, nebo ano?

A: Nemusíte mít z letu strach. Kromě toho, že vše je podřízeno Vaší bezpečnosti, je pocit z letu balónem úplně jiný než v letadle nebo i na štaflích. Ve skutečnosti neletíme, ale plujeme vzduchem. Nedrncá to, nepropadáme se, nehoupe to. Také pro pasažéry, kteří měli strach z výšek, byl tento pocit něco jiného a vždy se veškeré jejich obavy rozplynuly.

Q: Může se zážitku účastnit dítě?

A: Ano - dítě se zážitku může účastnit se souhlasem odpovědného zástupce a za předpokladu: 1) Výška nad 125cm 2) V balonovém koši je dítě společně s pilotem a další posádkou - pokud odpovědný zástupce nemá svou „letenku“ nemůže s ním být v balonovém koši přítomen, zůstává na zemi. 3) Dítě se nesmí bát - výšek ani hořáku, musí být ukázněné a plně dbát pokynů pilota.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

let balonem standard
4 690 Kč

Poznejte ten pocit, kdy se takřka dotýkáte nebe. Vzneste se do výšky několika set metrů a zažijte svobodu, volnost, vzrušení.

805
hodinu pilotem
5 990 Kč

Zažijte omamný pocit z létání, který mají piloti sportovních letadel.

376
tandemovy seskok
4 990 Kč

Toužíte se vznést do oblak a zažít fantastické adrenalinové dobrodružství? Tandemový seskok v Mostě je nejjednodušší cesta, jak zažít to, o čem jste doposud pouze snili!

806