Romantická večerní plavba s večeří pro dvě osoby + dárková krabička zdarma

Neohodnoceno

Chcete zažít se svou drahou polovičkou něco naprosto výjimečného a láká Vás romantická atmosféra našeho „jihočeského moře“ a jachting k tomu? Co byste tedy řekli kouzelné večerní projížďce na jachtě jen pro Vás dva? Houpání na vlnách, vítr v plachtách, západ slunce, šampaňské…Že to zní zajímavě? Věřte, že ve skutečnosti je to ještě lepší zážitek. K dispozici Vám bude celou dobu zkušený kapitán, který se postará o hladký průběh plavby. 

Dostupnost Skladem
Kód: 1011
6 290 Kč
Romantická večerní plavba s večeří pro dvě osoby + dárková krabička zdarma
Neohodnoceno

Chcete zažít se svou drahou polovičkou něco naprosto výjimečného a láká Vás romantická atmosféra našeho „jihočeského moře“ a jachting k tomu? Co byste tedy řekli kouzelné večerní projížďce na jachtě jen pro Vás dva? Houpání na vlnách, vítr v plachtách, západ slunce, šampaňské…Že to zní zajímavě? Věřte, že ve skutečnosti je to ještě lepší zážitek. K dispozici Vám bude celou dobu zkušený kapitán, který se postará o hladký průběh plavby. Překvapte romantikou pod plachtami třeba v den Vašeho výročí či při jiné významné události!

Co se bude dít? 

Nalodění je v 17 hod., následuje romantická plavba se sklenkou šampaňského. O řízení jachty se stará kapitán a vy se můžete buď zapojit a plně se podílet na ovládání plachetnice (vytahovat a utahovat plachty, kormidlovat atp.), nebo se jen kochat romantickým západem slunce. Po návratu do přístavu Vás čeká večeře v jachtařské restauraci. Nejen z hygienických důvodů je na loď ZAKÁZÁN vstup Vašim zvířecím miláčkům.

Co zážitek obnáší?

3 hodinová projížďka s kapitánem, lahev sektu, večeře pro dva v jachtařské restauraci v přístavu.

Dárková krabička zdarma.

Balíček neobsahuje

Doprava na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Místo konání:

Lipenská přehrada.

Počasí

Má vliv.

Oblečení

Outdoorové.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz, boty bez černé podrážky.

Poznámka

Termín využití zážitku je nejlépe rezervovat alespoň 3 týdny předem. Jachting je úzce spjatý s počasím, proto je potřeba počítat s různými povětrnostními vlivy a být připraven jak na slunečné počasí, tak i na větrné dny s přeháňkami. Subjektivně špatné počasí jako: je moc teplo...je moc zima..., není důvodem ke zrušení termínu a vznesení požadavku na nový náhradní termín. Důvodem je pouze objektivně nepříznivé počasí, tj. vytrvalý déšť, silný vítr (nad 15 m/s, bouřky, atd.). V případě objektivně nepříznivého počasí (resp. předpovědi) na daný den, vás budeme kontaktovat ohledně zrušení termínu a stanovení náhradního.

  • Otázky a odpovědi

    Q: Jaké parametry má plachetnice z tohoto zážitku?

    A: Technické parametry plachetnice: délka lodi je 7,7m, šířka 2,8m, stojná výška v kajutě 1,8m. Jedná se o kajutovou plachetnici, v případě nepřízně počasí je možné schovat se do kajuty. Plachetnice je vybavena pro dlouhodobý pobyt, tj. je zde i oddělené WC, vařič atd.

    Q: Jak je zajištěna večeře?

    A: Romantická večeře se koná hned po plavbě v jachtařské restauraci u jezera. Menu není přesně stanoveno, je možnost si vybrat jídla dle aktuální nabídky (cca 3 varianty).

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

mrakodrap 01
5 790 Kč

Vychutnejte si každé sousto vynikajícího jídla s nepopsatelným výhledem na celé město. Stačí se vydat do Aureole, nejvýše položené restaurace v posledním patře jediného...

1002
lazne vraz 01
7 290 Kč

Načerpejte novou energii! Představujeme vám tajemství opravdového odpočinku – relaxační víkend v lázních spojený s procházkami v nádherných jihočeských lesích. Relaxujte,...

1017
prodlouzeny lazensky pobyt s pivni kurou
8 690 Kč

Chcete si odpočinout, máte rádi pivo a výlety za historii? To vše Vám můžeme splnit. Zveme Vás do krásného hotelu Malý Pivovar Klášter, jehož historie sahá až do 12. století....

LAZENSKY_POBYT_S_PIVNI_KUROU_6390