Autoblow A.I. Machine

Neohodnoceno
Značka: Autoblow

Vychutnej si 10 různých způsobů blowjob - zážitky poháněné umělou inteligencí pouze s masturbátorem Autoblow A.I. Machine. 

Dostupnost Skladem
Kód: P20456
5 490 Kč –14 % 4 690 Kč
Autoblow A.I. Machine
Neohodnoceno
Značka: Autoblow
Autoblow A I machine
5 490 Kč –14 %

Masturbátor Autoblow A.I. Machine využívá velmi silného motoru, připojuje se proto do elektrické zásuvky (110-240V). Motor je o 50 % tišší než jeho předchůdce a ještě ke všemu 3x silnější! 

Tento převodovaný, celokovový, vyrobený motor Autoblow A.I. Machine je vyrobený tak, aby vydržel přes 500 hodin chodu. Autoblow A.I. Machine má vycvičenou umělou inteligenci. Její chápání bylo speciálně upraveno, aby zvládala vytvářet nejpřirozenější pocit blowjobu. Replikuje pravé techniky z reálného prostředí. 

Ovládání je jedním slovem jednoduché. Čtveřice tlačítek má jasně danou svou funkci a nejde si je splést. 

Vrchní tlačítko (pauza) slouží k tzv. EDGE CONTROL. Stisknutím tlačítka se běh zastaví, dokud si znovu nebudeš přát. Této funkce na masturbátoru můžeš využít těsně před vyvrcholením. Pravidelným oddalováním orgasmu si také můžeš budovat lepší sexuální výdrž. 

S dvojicí tlačítek + a - si můžeš vybrat rychlost právě vybraného programu. Zvolená rychlost se také promítá na zeleném svítícím pravítku. 

Poslední tlačítkem na ovládacím panelu Autoblow A.I. Machine navolíš to pravé potěšení přímo pro tebe. Na výběr je 10 programů, které se umělá inteligence naučila! 

Aby sis tohle vše mohl užít, tak má masturbátor Autoblow A.I. Machine jeden zapínací přepínač. Stříbrný ON/OFF přepínač stačí dát do polohy ON. 

Jednotlivé režimy: 

Full strokeV tomto režimu pracuje masturbátor v základním programu. Dráždění je prováděno po celé délce ve stálé rychlosti 

Intense EdgeTento program ti pomáhá vybudovat sexuální výdrž. 3 sekundy pravidelně stimuluje a pak na 1-2 sekundy zastaví. Tím se buduje výdrž a silnější orgasmus. 

Fast EdgeCelých 15 sekund nepřetržité masturbace a pak 2 sekundová pauza než se proces opakuje 

Teasing Slow StrokeDráždivý pomalý pohyb -2 plné pohyby následovaný sekundovou pauzou. Technika imituje dráždění používané při pravém blowjobu. 

Top StrokeRežim dráždící vrchní třetinu penisu. Tento program si vychutnají především muži s kratším penisem. 

Bottom StrokeRežim masíruje převážné spodní část v masturbátoru - špičku penisu. Pokud má muž relativně dlouhý penis, tak masturbátor bude dráždit pouze jeho špičku. 

Top & Bottom StrokeKombinace předchozích dvou režimů. Autoblow A.I. Machine po několika dráždění mezi pozicemi přepíná. 

Masterstroke 1Masáž penisu kombinuje celé dlouhé pohyby spolu s vrchním a spodním drážděním. To vytváří vyvážený poměr a pocit z pravého kouření penisu. 

Masterstroke 2Vylepšení předchozího režimu. Navíc přidává variabilní časové úseky mezi jednotlivými pocity. 

Full A.I. ExperienceTento blowjob je naprostá špička od vývojového týmu Autoblow A.I. Machine. S každým spuštěním režimu zažiješ úplně nový pocit. Masturbátor sám rozhodne o následujícím dění. Zkombinuje to nejlepší, ze svých technik do nezapomenutelného blowjobu. Autoblow A.I. Machine reguluje rycholost a délku dráždění a vždy nabídne něco nového. 

Parametry:

Vodotěsnost:

Ne 

Vibrace:

Ne 

Erotogenní zóna:

Penis 

Materiál:

ABS/Silikon 

Napájení:

Ze sítě 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sex
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Tenga eggs mix
1 190 Kč

Tenga Mix -  Vychutnejte si mix masturbátorů Wavy, Spider, Twister, Silky, Clicker a Stepper.

P930
Nafukovaci panna Brandy
790 Kč

Úžasná blondýnka Brandy láká na svoje velká pevná prsa a nabízí své tři otvory.

05171860000
Bondage kit Bad kitty
1 190 Kč

Kvalitní značková sada Bad Kitty obsahuje 5 dílů erotických pomůcek.

24904801001