PÁNSKÝ NÁRAMEK NIALAYA MALACHIT

Neohodnoceno

Exkluzivní pánský náramek z dílny Nialaya Jewelry přináší skutečný skvost pro milovníky výjimečnosti, minimalismu a luxusu. Nialaya vytvořila velmi propracovaný design elegantního vzhledu tohoto modelu. Náramek je vyroben z nádherně zbarveného malachitu a nejkvalitnější švédské ušlechtilé oceli, pozlacené 18k zlatem.

Dostupnost Skladem
Kód: 1095
4 990 Kč
PÁNSKÝ NÁRAMEK NIALAYA MALACHIT
Neohodnoceno

Exkluzivní pánský náramek z dílny Nialaya Jewelry přináší skutečný skvost pro milovníky výjimečnosti, minimalismu a luxusu. Nialaya vytvořila velmi propracovaný design elegantního vzhledu tohoto modelu. Náramek je vyroben z nádherně zbarveného malachitu a nejkvalitnější švédské ušlechtilé oceli, pozlacené 18k zlatem. Náramek obsahuje ikonické stahovací zapínání, které nese rok výroby tohoto šperku a je navázán na speciálním a vysoce kvalitním nylonovém vláknu s ochrannou povrchovou úpravou. 

Velikost kamenů 6mm

Materiál: 18K pozlacení, Malachit, Ušlechtilá ocel

 

 Zlato

 Čistota - Integrita - Síla vůle 

Zlato symbolizuje bohatství a prosperitu. Je univerzálním léčitelem, který stabilizuje, čistí a vyrovnává. Vytváří hojnost a pohodu. Podporuje otevřenost a integritu při budování důvěry v nositele. Pomáhá také překonávat paralýzu a strach těm, co mají těžké životní období. Vyvolává sílu a pomáhá překonávat tendence k depresím.

 Malachit

Čistota - Ochrana - Štěstí

Je silný ochranný kámen. Ochraňuje na cestách, pohlcuje negativní energie a odebírá z těla znečišťující látky. Malachit uklidňuje nervovou soustavu a podporuje klidný spánek. Při obchodních jednáních pomáhá uzavírat dobré obchody. Čistí čakry, otevírá srdce nepodmíněné lásce, vytahuje na povrch psychosomatické problémy. Léčí pohlavní nerovnováhu, zejména u žen, pomáhá při porodu. Pomáhá na astma, zlomeniny, závratě, slinivku, slezinu, epilepsii, artritidu, otoky kloubů. Posiluje imunitní systém a podporuje detoxikaci jater.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Pánský náramek Nialaya Dorje tygří oko a onyx
Akce
6 990 Kč

Nialaya Dorje tygří oko a onyx nabízí18K pozlacení, CZ Diamanty, Onyx, Tygří oko hnědé, ušlechtilou ocel.

319
LUXUSNÍ UNISEX NÁRAMEK NIALAYA CZ PANTER STŘÍBRNÝ
Akce
6 690 Kč

Jeden z nejoblíbenějších skvostů značky Nialaya Jewelry je pevný, masivní náramek vyjadřující dominanci a sílu, které jsou od pradávna vlastnostmi bojovníků a vůdců. Dvě...

1101
naramek nialaya hematit
2 690 Kč

Dokonale broušený lesklý kámen hematitu je doplněn černými CZ diamanty - kameny s briliantovým výbrusem, v elegantním a minimalistickém designu tohoto mužného šperku.

718