Voucher - Premium - Střih a úprava vousů (Hot Towel)

Neohodnoceno

Také se domníváte, že by muži měli chodit ke kadeřníkovi a k holiči častěji? Nyní máte příležitost je obdarovat voucherem do klasického pánského barber shopu vysoké kvality. Voucher na střih i úpravu vousů je sázkou na jistotu! 

Dárková obálka ?
Dostupnost Skladem
Kód: 792
1 590 Kč
Voucher - Premium - Střih a úprava vousů (Hot Towel)
Neohodnoceno

Classic Barber Shop nabízí kvalitní péči o vlasy a vousy každého muže. Zakládá si na profesionálním přístupu k zákazníkovi, což dokazuje tím, že v barberu narazíte jen na skutečné machry holičského řemesla. 

Kvalita služeb se odráží od prvotřídních kosmetických přípravků osvědčených značek a jako jediný barbershop nabízí možnost výběru ze dvou kategorií kosmetiky, classic či premium. Bonusem je během návštěvy výběr z prémiového alkoholu i z nealkoholických nápojů.

K voucheru můžete přikoupit naši luxusní obálku, ve které budete dárek předávat. Máte tak o starost méně.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

strih
1 190 Kč

Také se domníváte, že by muži měli chodit ke kadeřníkovi a k holiči častěji? Nyní máte příležitost je obdarovat voucherem do klasického pánského barber shopu vysoké kvality....

658
darkovy poukaz anti age
1 390 Kč

Darujte mládí! S dárkovým voucherem na hodinové kosmetické anti-age ošetření rozhodně nešlápnete vedle. Tento voucher rozhodně nemůže urazit, protože darujete 60 minut odpočinku...

849
klasicka thaiska masaz
1 590 Kč

Dárek na jistotu pro každého, kdo potřebuje uvolnit, zrelaxovat se a oddechnout? Tradiční thajská masáž trvající 60 minut.

346