2 hodiny ve světě koní + dárková krabička zdarma

Neohodnoceno

Toužíte poznat krásy světa z koňského hřbetu, ale ještě nenastala ta správná příležitost? Jezdecký klub eLITe Vám nabízí možnost prožít první krůčky v koňském sedle v přátelské a pohodové atmosféře, pod dohledem sympatických a zkušených instruktorů.

Dostupnost Skladem
Kód: 978
2 190 Kč
2 hodiny ve světě koní + dárková krabička zdarma
Neohodnoceno

Toužíte poznat krásy světa z koňského hřbetu, ale ještě nenastala ta správná příležitost? Jezdecký klub eLITe Vám nabízí možnost prožít první krůčky v koňském sedle v přátelské a pohodové atmosféře, pod dohledem sympatických a zkušených instruktorů. Čekají na Vás pohodoví, vychovaní a klidní koně, se kterými budete pracovat v kruhové ohradě a poté usednete do sedla a vydáte se na vyjížďku přírodou.

Co se bude dít?

Po příchodu na místo předložíte svůj zážitkový poukaz. Ihned poté se seznámíte se svěřeným koněm. Na úvod vás čeká teoretický výklad o jeho vlastnostech, přirozenosti a potřebách. Získané vědomosti a informace si budete moci ihned ověřit v kruhové ohradě. Zde se svým koněm budete po názorných ukázkách samostatně pracovat. I naprostý začátečník, který nemá žádné zkušenosti, se naučí číst v koňských gestech. Vyzkoušíte si práci na základě principů horsemanshipu. Před vyjížďkou do přírody, která jezdce čeká v druhé části programu, proběhne ukázka čištění a správné péče před ježděním, společné sedlání a uzdění koně, popis vybavení a teoretický výklad k základům jízdy na koni. Na vyjížďce do přírody se zkušeným vodičem se můžete přesvědčit, zda je pravda, že pohled na svět je nejkrásnější z koňského hřbetu. Váhový limit jezdců pro výcvik je 80 kg.

Dárková krabička zdarma.

Co zážitek obnáší? 

Teoretický výklad o vlastnostech a potřebách koní – 20 minut, práci s vybraným koněm a péče o něj - 100 minut, zapůjčení vybavení pro vyjmenované aktivity, služby kvalifikovaného instruktora po celou dobu zážitku, využití tréninkových ploch.

Místo konání

Praha východ - Veleň

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Název Jezdeckého klubu eLiTe, vznikl spojením začátečních písmen jmen dvou kamarádek, které se rozhodly mít koně jako zaměstnání.

Lucka s Terkou společně budují vysněnou jezdeckou školu od roku 2014, kdy si koupily první klisnu Orinku.

Výcvik probíhá na dobře přiježděných, ochotných a spolupracujících koních. Koně jsou pro celý tým vším, proto se snaží o jejich maximální komfort. Čtyřnozí parťáci stáje eLiTe tráví maximální možný čas ve výběhu, jsou pravidelně přiježďováni a jejich trénink je sestaven tak, aby se nestal nudným stereotypem.

Vícvik v klubu je vhodný jak pro naprosté začátečníky tak pro pokročilé jezdce, kteří mají závodní ambice. Po delší spolupráci může klub nabídnout též pronájem koně. V rámci výcvikových hodin se snaží o to, aby práce bavila jak jezdce, tak i koně. Výuka v jezdeckém klubu je pestrá a obohacená o tolik potřebnou teorii.

Pokud chceme po koni, aby ochotně spolupracoval, je nezbytné zajistit mu ty nejlepší podmínky pro život. Kůň je stádové zvíře, má stádový pud a celodenním pobytem v boxu je ošizen o sociální vazby s koňskými kamarády. Dlouhý pobyt v boxu také nikdy nepřinese zdravý pohyb na čerstvém vzduchu a tolik potřebné protažení celého těla. Prostorný výběh s koňskými kamarády by měl být alfou a omegou dobrého chovatele a vizitkou dobré stáje.

Doprovod

Je možný – jako divák, maximálně 2 osoby

Počasí

Má vliv - příznivé povětrnostní a klimatické podmínky jsou žádoucí.

Oblečení

Upnuté kalhoty, pevná obuv.

Poznámka

Vhodné pro osoby starší 12 let, zážitek je možné rezervovat od září do června PO-PÁ dopoledne a SO-NE odpoledne. V červenci a v srpnu pak pouze v SO a v NE během celého dne. Váhový limit jezdců pro výcvik je 80 kg. Pokud jezdec přesahuje stanovený limit, může se věnovat práci s koněm ze země a přirozené komunikaci. Podívejte se také na náš web www.jezdeckyklubelite.cz a nasajte koňskou atmosféru ještě před návštěvou našich stájí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

zkusebni ponor 01
2 190 Kč

Objevte úžasný svět pod vodní hladinou, kde se liší lom světla, zvuky se šíří jinak a prostředí působí pokojným dojmem. Navlékněte kompletní potápěčské vybavení a zažijte svůj...

960
zazitkovy vecer 01
2 990 Kč

Kdy jste naposledy zpomalila uspěchané tempo všedních dnů? Udělejte si radost a dopřejte si odpočinek spojený s luxusním zážitkem. Nebo jím obdarujte svou maminku, sestru či...

981
asia beauty 01
3 890 Kč

Ženy se často trpělivě věnují ostatním a na sebe pozapomínají. Asia beauty Vám ráda pomůže obrátit skóre. Pokud si vyberete tento zážitek, čeká Vás pár hodin strávených v péči...

984