Dámská rozlučka se svobodou - plavba po Vltavě + dárková krabička zdarma

Neohodnoceno

Až pro 10 osob !

Plánujete oslavu? Oslavu na originálním místě? Vyrazte na soukromou párty na jachtu - luxusní jachtu s grilem, na které bude čekat vychlazené Prosecco. Vezměte s sebou kamarádky a udělejte si pravou dámskou jízdu a nebo i kamarády a oslovte narozeniny, svátek či výročí. Rozlučka se svobodou? Proč ne? S deseti přáteli jde oslavit cokoliv. Neváhejte, vyrazte na 3hodinovou plavbu po Vltavě a hoďte své starosti přes palubu!

Dostupnost Skladem
Kód: 990
10 690 Kč
Dámská rozlučka se svobodou - plavba po Vltavě + dárková krabička zdarma
Neohodnoceno

Plánujete oslavu? Oslavu na originálním místě? Vyrazte na soukromou párty na jachtu - luxusní jachtu s grilem, na které bude čekat vychlazené Prosecco. Vezměte s sebou kamarádky a udělejte si pravou dámskou jízdu a nebo i kamarády a oslovte narozeniny, svátek či výročí. Rozlučka se svobodou? Proč ne? S deseti přáteli jde oslavit cokoliv. Designová luxusní jachta s komfortní horní palubou s grilem, kuchyní s pivní pípou a s plnohodnotným sociálním zařízením je tím pravým místem pro uspořádání grilovačky s přáteli či dámského dýchánku. Neváhejte, vyrazte na 3hodinovou plavbu po Vltavě a hoďte své starosti přes palubu!

Co se bude dít? 

Po příchodu na místo předložíte svůj zážitkový poukaz. Po nalodění se vydáme z přístavu na řeku. Trasa plavby záleží na vás. Můžeme plout směrem do centra a obdivovat z paluby krásy Prahy a nebo proti proudu Vltavy kolem Žlutých lázní směrem do Modřan. Program na lodi je také čistě na vás. Nabízí se opalování na rozlehlé terase lodi, grilování, nebo prostě jen posezení s přáteli a sklenkou Prosecca. Při rezervaci termínu si můžete doobjednat catering. Pokud si chcete vzít něco vlastního, hradí se na místě korkovné ve výši 1800 Kč. Na trase je možné dělat si zastávky. Plavba končí opět v přístavu Orthodocks na Císařské louce, případně je možný výstup na Náplavce. Při rezervaci nahlaste, zda při plavbě využijete gril.

Co zážitek obnáší?

3 hodinová plavba se 6 lahvemi Prosecca, neperlivá voda bez omezení.

Dárková krabička zdarma

Místo konání

Praha

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Počasí

Při špatných povětrnostních podmínkách se plavby nekonají (vítr nad 20 m/s, silné bouřky).

Oblečení

Pohodlné, outdoorové, plavky, ručník.

Poznámka

Občerstvení – jídlo, víno, pivo - si můžete přiobjednat při rezervaci termínu a uhradit na místě konání. Nemusí se jednat výhradně o dámskou posádku, nutné je dodržet maximální počet osob na lodi. K dispozici vám bude na lodi pípa a plynový gril po celou dobu plavby.

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Není vhodné pro osoby s omezenou hybností (strmé schůdky na horní palubu).

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

zazitkovy vecer 01
2 990 Kč

Kdy jste naposledy zpomalila uspěchané tempo všedních dnů? Udělejte si radost a dopřejte si odpočinek spojený s luxusním zážitkem. Nebo jím obdarujte svou maminku, sestru či...

981
plachetnice 01
4 990 Kč

Nechybí vám odvaha a touha po dobrodružství? Naloďte se s přáteli na plachetnici, kterou budete mít k dispozici po celý den a vydejte se vstříc vodním dálavám s větrem v zádech!...

987
tandemovy seskok
5 490 Kč

Toužíte se vznést do oblak a zažít fantastické adrenalinové dobrodružství? Tandemový seskok v Mostě je nejjednodušší cesta, jak zažít to, o čem jste doposud pouze snili!

806