Designový vinařský pobyt v hotelu Ryzlink v Mikulově pro dvě osoby + dárková krabička zdarma

Neohodnoceno

Spojení toho nejlepšího vína a stylového designového ubytování hotelu Ryzlink vám umožní prožít úžasný (ne)vinný pobyt přímo v centrální vinařské oblasti – v Mikulově. Úchvatná je nejenom poloha hotelu, která nabízí překrásný výhled na Svatý kopeček, ale také jeho celková architektura. Původní starý statek se snoubí s moderním stylem tohoto hotelu. Víno vás zde bude provázet na každém kroku, počínaje názvy jednotlivých pokojů a rozsáhlým vinařským naučným parkem konče. 

  • 3 dny / 2 noci
Dostupnost Skladem
Kód: 1020
6 990 Kč
Designový vinařský pobyt v hotelu Ryzlink v Mikulově pro dvě osoby + dárková krabička zdarma
Neohodnoceno

Spojení toho nejlepšího vína a stylového designového ubytování hotelu Ryzlink vám umožní prožít úžasný (ne)vinný pobyt přímo v centrální vinařské oblasti – v Mikulově. Úchvatná je nejenom poloha hotelu, která nabízí překrásný výhled na Svatý kopeček, ale také jeho celková architektura. Původní starý statek se snoubí s moderním stylem tohoto hotelu. Víno vás zde bude provázet na každém kroku, počínaje názvy jednotlivých pokojů a rozsáhlým vinařským naučným parkem konče. Ten vám představí jak odrůdy vinné révy, ze kterých děláme naše víno, tak odrůdy starobylé či cizokrajné. Tak už se nerozmýšlejte ani vteřinu a vydejte se vstříc dobrodružství v moravských vinicích.

Co se bude dít?

 Při příjezdu do vinařského hotelu Vás bude čekat welcome drink z nejlepších vín Vinařství Fučík. Na pokoji pro Vás bude připravena láhev vína na účet hotelu. Jeden z večerů bude pro Vás připravena degustace nejlepších vín z Vinařství Fučík. Ukážeme Vám, kde naše víno vzniká a vysvětlíme Vám naši filosofii výroby vín. Součástí degustace je degustační sousto (pečivo, sýr, klobásky a voda), které Vám umožní naplno vychutnat a zhodnotit rozdíly mezi jednotlivými víny. Každé ráno na Vás bude čekat bohatá snídaně podávané formou bufetu. Den můžete strávit v našem vinařském parku, který je součástí hotelu nebo objevováním krás Mikulovska. Při odjezdu na Vás bude čekat láhev vína ze speciální edice Diamond, které je možno koupit pouze v Hotelu Ryzlink nebo na eshopu Vinařství Fučík.

Check – in: 15.00, Check – out: 11.00.

 

Voucher pro dvě osoby můžete využít v Hotelu Ryzlink například na tento balíček služeb:
ubytování na dvě noci v pokoji Exclusive s výhledem,
welcome drink,
láhev vína z Vinařství Fučík 0,25l pro Vás na pokoji,
degustace vín z Vinařství Fučík ve vinném sklepě (6 vzorků) s degustačním soustem,
2x bohatá snídaně podávaná formou bufetu,
láhev vína Diamond z Vinařství Fučík jako dárek na památku při odjezdu,
neomezená WIFI na pokoji,
parkování v areálu hotelu.

Dárková krabička zdarma.

Místo konání:

Mikulov - hotel Ryzlink

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec hodnoty poukazu.

Co dalšího se hodí vědět?

Nejstarší záznamy o výrobě vína pochází už z Řecka z období mezi 6000 až 5000 let př.n.l. Některá svědectví ale uvádějí, že vinařství se zrodilo na území dnešní Gruzie před 8000 lety př.n.l. Byli to však Řekové, kteří zdokonalili technologii výroby vína.
Ve středověké Evropě se zásadním podporovatelem vína stala katolická církev, pro kterou bylo nezbytnou součástí oslavy mše. V dobách politické nestability se vinařské postupy udržovaly a rozvíjely v křesťanských klášterech, které měly dostatek zdrojů, bezpečné zázemí a zájem na zvyšování kvality svého vína.

Vinařství na jižní Moravě

Počátky pěstování vinné révy na území jižní Moravy jsou datovány už ve 2. století a jsou spjaty s velkým rozšířením pěstování vinné révy v Pannonii za císaře Proba, za jehož vlády se hranice římské říše posunula až k Pavlovským vrchům. Vojáci 10. římské legie zaháněli žízeň vodou, kterou z hygienických důvodů míchali s vínem. Postupem času však dodávky vína z říše vázly, a tak se vojáci rozhodli založit na jihozápadních svazích Pálavských kopců první vinice. Takto byly pravděpodobně položeny základy moravského vinařství, i když přímé důkazy o výsadbě vinic v této oblasti pocházejí až z přelomu 8. a 9.století.

Na co určitě nezapomenout

Občanský průkaz a zážitkový poukaz

Poznámka

Závaznou rezervaci lze zrušit bez stornopoplatků 8 dní předem. Vinařství je s herními prvky pro děti. Zážitek je možné čerpat ve všední dny. Nástupními dny na pobyt jsou PO, ÚT, ST.

Minimální věk 18 let.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

let balonem standard
9 390 Kč

Kupte si tento voucher, vzneste se do výšky několika set metrů a užijte si romantiku v oblacích se svou polovičkou!

781
prodlouzeny lazensky pobyt s pivni kurou
8 690 Kč

Chcete si odpočinout, máte rádi pivo a výlety za historii? To vše Vám můžeme splnit. Zveme Vás do krásného hotelu Malý Pivovar Klášter, jehož historie sahá až do 12. století....

LAZENSKY_POBYT_S_PIVNI_KUROU_6390
wellness vikend v jizerskych horach
12 390 Kč

Překrásná divoká příroda ve spojení s komfortním luxusem designového hotelu. Čtyřhvězdičkový Spa hotel Antonie ve Frýdlantském výběžku vám splní vše, po čem budete toužit. 3...

WELLNESS_VIKEND_JIZERKY