Flyboarding + dárková krabička zdarma

Neohodnoceno

Zažijte tu nejlepší vodní zábavu na světě, při které se proměníte v opravdového superhrdinu. Budete se totiž vznášet několik metrů nad vodní hladinou. Čeká vás pořádný nával adrenalinu a pocit nepopsatelné volnosti. 

Dostupnost Skladem
Kód: 957
2 090 Kč
Flyboarding + dárková krabička zdarma
Neohodnoceno

Zažijte tu nejlepší vodní zábavu na světě, při které se proměníte v opravdového superhrdinu. Budete se totiž vznášet několik metrů nad vodní hladinou. Čeká vás pořádný nával adrenalinu a pocit nepopsatelné volnosti. Flyboard si nasadíte na nohy a pomocí udržování balancu se vznášíte jak se vám zlíbí. Ovládání je velmi intuitivní a jednoduché, takže to zvládne opravdu každý. K dispozici ale budete mít zkušeného instruktora, se kterým odbouráte i ty poslední zbytky nejistoty.

Co se bude dít? 

Na zážitek se dostavte o něco dříve – ideálně 30 min. předem domluvený časem. Po příjezdu na místo Vás uvítají a následně zkontrolují zážitkový poukaz. Pak se vám asi na 10 min. bude věnovat zkušený instruktor, který vám na suchu vše vysvětlí a ukáže. Vše probíhá přímo na místě, takže si flyboard můžete rovnou prohlédnout. Po instruktáži následuje převlečení do neoprenu, helmy a plovací vesty - vše vám zapůjčí. A pak? Hurá do vody a pořádně si to užít. 

Co zážitek obnáší? 

10 minut na Flyboardu,
instruktáž,
zapůjčení potřebné výstroje,
zapůjčení neoprenu a ochranných pomůcek (helmy, vesty).

Dárková krabička zdarma.

Místo konání

lze si vybrat z více lokalit (v poznámce u objednávky vždy uveďte Vámi zvolenou lokalitu, pokud objednávka bude bez poznámky automaticky lokalitu vybíráme za vás Praha - Vrané nad Vltavou a nebude již možnost změny)

lokality: Praha - Vrané nad Vltavou, Hradec Králové - Předměřice, Brno - Bystrc, Doksy, Pískovna Náklo, Ejpovice, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, Slapy - Živohošť

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Doprovod

Diváci jsou vítáni.

Počasí

Má vliv – nekoná se při prudkém dešťi a za bouřky.

Oblečení

Plavky a ručník, případně tričko (pod neopren).

Poznámka

Doporučený věk pro let je od 12 let (v doprovodu se zákonným zástupcem). Velikost nohy: 36–47. Váhový limit je stanoven do 120 kg. Létá se o víkendech, ale při rezervaci v počtu 6 a více osob současně je možné let uskutečnit kterýkoliv den v týdnu v čase 11:00–17:00.

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Dobrý fyzický stav, zážitek se nedoporučuje těhotným ženám.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

paintball 01
4 990 Kč

Až pro 8 osob ! Připravte se na intenzivní hodinovou přestřelku s neomezeným počtem nábojů. Reball se oproti klasickému paintballu liší tím, že střílíte gumovými kuličkami,...

969
unikove hry the chamber
2 990 Kč

Až pro 6 osob ! Tajemno, záhady, napětí, týmová spolupráce, myšlení a hlavně skvělá zábava pro vás i vaše přátele.

803
bungee jumping 01
1 990 Kč

Jste nadšenci adrenalinových sportů a chcete pokořit tu nejvyšší metu? Silniční most přes řeku Hačka mezi Chomutovem a Horou Sv. Šebestiána je právě tím ideálním místem na...

748