Jízda ve sporťácích na okruhu + dárková krabička zdarma

15 hodnocení

Darujte originální zážitkový voucher!

Ferrari, Lamborghini, Porsche, Audi. Vyberte si jakýkoliv vůz z našeho vozového parku a projeďte se v něm jako opravdový závodník.

Dostupnost Skladem
Kód: 754
3 390 Kč
Jízda ve sporťácích na okruhu + dárková krabička zdarma
15 hodnocení
2,7 15 hodnocení

Popis

Vyberte si jakýkoliv vůz z našeho vozového parku a projeďte se v něm jako opravdový závodník. Připravili jsme pro vás kombinaci těch nejslavnějších značek supersportů, které máte možnost otestovat na opravdovém závodním okruhu 1,6 km u Hradce Králové. Stačí si jen vybrat značku vašich snů. Líbí se Vám Ferrari 458? Naleštěné žihadlo Vám nabídne svižnou jízdu. Nebo byste rádi dali přednost Lamborghini Gallardo? Typické rysy tohoto krasavce a rachot nadupaného motoru Vás uchvátí. Nebo sáhněte po Porsche 911 GT3 Packet, Audi R8 V10 Plus či Nissan GT-R Nismo. Tyto špičkové supersporty dokáží dělat divy, přesvědčte se na vlastní kůži.

Průběh

Na zážitek se dostavte minimálně 30 minut před rezervovaným časem. Po příchodu na místo konání předáte svůj zážitkový poukaz, následně proběhne úvodní registrace, školení a podpis smlouvy o nájmu dopravního prostředku. Všechna kola řídíte vy - pouze první kolo je poznávací. Vybraný vůz nahlaste při rezervaci termínu. Vybírat můžete z: Porsche 911 GT3 Packet, Ferrari 458 Italia,Lamborghini Gallardo, Audi R8 V10 Plus, Nissan GT-R Nismo. V případě, že se vozidlo změní v autoparku provozovatele, budete s předstihem informováni a bez ohledu na cenu si můžete vybrat daný model. V rámci akce je možné zakoupit na místě občerstvení.

Místo konání

Hradec Králové

Balíček obsahuje

1+3 kola na okruhu v supersportu (1. kolo je vždy poznávací - seznámení s tratí, všechna kola řídíte vy), instruktáž, PHM.

Dárková krabička zdarma.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Sezóna

1. duben - 30. říjen.

Doprovod

Je možný – pouze jako divák.

Počasí

Má vliv (nepříznivé podmínky jako déšť mohou akci ovlivnit).

Doporučené oblečení

Pohodlné, obuv s pevnou patou.

Zdravotní stav

Příznivý zdravotní stav. Řidič nesmí být pod vlivem návykových či omamných látek, ani pod vlivem alkoholu.

Poznámka

Při účasti osoby mladší 18 let, je třeba OP osoby za ni zodpovědné. Termíny vypisuje dodavatel (7-8 termínů na rok) a je nutné se jim přizpůsobit. Dodavatel si vyhrazuje právo změnit termín či vozidlo samotné v těchto případech: náhlá technická závada, či havárie objednaného vozidla, nepříznivé klimatické podmínky, uzavření polygonu ze strany majitele polygonu. Na místě je možné sjednat 0% spoluúčast dle aktuálního ceníku dodavatele. V průběhu dne je možné si na místě zakoupit občerstvení. Jako doprovodný program je možnost využít rally simulátoru anebo rally taxi za poplatek (pokud není součástí poukazu).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

indoor skydiving
od 2 290 Kč

Nyní můžete zažít omamný pocit z volného pádu i bez padáku na zádech... Vyzkoušejte si indoor skydiving!

INDOOR_SKYDING_3
unikove hry the chamber
2 990 Kč

Až pro 6 osob ! Tajemno, záhady, napětí, týmová spolupráce, myšlení a hlavně skvělá zábava pro vás i vaše přátele.

803
zkusebni ponor 01
2 190 Kč

Objevte úžasný svět pod vodní hladinou, kde se liší lom světla, zvuky se šíří jinak a prostředí působí pokojným dojmem. Navlékněte kompletní potápěčské vybavení a zažijte svůj...

960