Pánská jízda na lodi - plavba po Vltavě + dárková krabička zdarma

Neohodnoceno

Až pro 10 osob !

Plánujete oslavu s přáteli? Ať už se jedná o svátek, narozeniny či výročí a nebo rozlučku se svobodou, je tento zážitek tím pravým. Udělejte si soukromou párty ať už je důvod jakýkoliv na luxusní lodi s grilem. Pohodlně se vás na ni vejde deset. Neváhejte, vyrazte s přáteli na 3hodinovou plavbu po Vltavě a hoďte své starosti přes palubu!

Dostupnost Skladem
Kód: 972
10 890 Kč
Pánská jízda na lodi - plavba po Vltavě + dárková krabička zdarma
Neohodnoceno

Plánujete oslavu s přáteli? Ať už se jedná o svátek, narozeniny či výročí a nebo rozlučku se svobodou, je tento zážitek tím pravým. Udělejte si soukromou párty ať už je důvod jakýkoliv na luxusní lodi s grilem. Pohodlně se vás na ni vejde deset. Designová jachta s komfortní horní palubu s grilem, kuchyní s pivní pípou a plnohodnotným sociálním zařízením vám zajistí pohodovou plavbu i oslavu. Neváhejte, vyrazte s přáteli na 3hodinovou plavbu po Vltavě a hoďte své starosti přes palubu!

Co se bude dít? 

Po příchodu na místo předložíte svůj zážitkový poukaz. Po nalodění se vydáme z přístavu na řeku. Trasa plavby záleží na vás. Můžeme plout směrem do centra a obdivovat z paluby krásy Prahy a nebo proti proudu Vltavy kolem Žlutých lázní směrem do Modřan. Program na lodi je také čistě na vás. Nabízí se opalování na rozlehlé terase lodi, grilování a nebo prostě jen posezení s přáteli u vychlazeného točeného piva. Při rezervaci termínu si můžete doobjednat catering. Pokud si chcete vzít něco vlastního, hradí se na místě korkovné ve výši 1800 Kč. Na trase je možné dělat si zastávky. Plavba končí opět v přístavu Orthodocks na Císařské louce, případně je možný výstup na Náplavce. Při rezervaci nahlaste, zda při plavbě využijete gril.

 

Co zážitek obnáší?

3 hodinová plavba s 30L sudem piva Radegast, neperlivá voda bez omezení.

Dárková krabička zdarma

Místo konání

Praha

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Počasí

Při špatných povětrnostních podmínkách se plavby nekonají (vítr nad 20 m/s, silné bouřky).

Oblečení

Pohodlné, outdoorové, plavky, ručník.

Poznámka

Občerstvení – jídlo, víno, pivo - si můžete přiobjednat při rezervaci termínu a uhradit na místě konání. Nemusí se jednat výhradně o mužskou posádku, nutné je dodržet maximální počet osob na lodi. K dispozici vám bude na lodi pípa a plynový gril po celou dobu plavby.

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Není vhodné pro osoby s omezenou hybností (strmé schůdky na horní palubu).

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

kurz letani 01
5 590 Kč

Hurá do letecké školy, která vás naučí létat. Speciální zážitek jsme připravili pro všechny letecké nadšence. Vyzkoušejte úvodních 45 minut teorie o létání jako pilotní žák v...

966
palne zbrane 01
3 690 Kč

Pokud máte v oblibě akční filmy, střílečky a zbraně jako takové, pak si tenhle zážitek rozhodně musíte zkusit. Vyzkoušejte na vlastní kůži sedm různých zbraní! Stačí zamířit na...

963
tandemovy seskok
5 490 Kč

Toužíte se vznést do oblak a zažít fantastické adrenalinové dobrodružství? Tandemový seskok v Mostě je nejjednodušší cesta, jak zažít to, o čem jste doposud pouze snili!

806