Střelné zbraně – Zlatý balíček + dárková krabička zdarma

Neohodnoceno

Pokud máte v oblibě akční filmy, střílečky a zbraně jako takové, pak si tenhle zážitek rozhodně musíte zkusit. Vyzkoušejte na vlastní kůži sedm různých zbraní! Stačí zamířit na terč a vystřelit! Na venkovní střelnici vystřílíte celkem 56 nábojů ze 7 legendárních zbraní – brokovnice, M16, AK-47, Glock 9mm, .357 Magnum Revolver, Uzi 9mm a .308Sniper Rifle.

Dostupnost Skladem
Kód: 963
3 690 Kč
Střelné zbraně – Zlatý balíček + dárková krabička zdarma
Neohodnoceno

Pokud máte v oblibě akční filmy, střílečky a zbraně jako takové, pak si tenhle zážitek rozhodně musíte zkusit. Vyzkoušejte na vlastní kůži sedm různých zbraní! Stačí zamířit na terč a vystřelit! Na venkovní střelnici vystřílíte celkem 56 nábojů ze 7 legendárních zbraní – brokovnice, M16, AK-47, Glock 9mm, .357 Magnum Revolver, Uzi 9mm a .308Sniper Rifle.

Co se bude dít?

Po přivítání a registraci se Vás ujme zkušený instruktor, který Vás zaškolí a ukáže, jak bezpečně manipulovat se zbraněmi. Po bezpečnostní instruktáži již dostanete do rukou jednotlivé zbraně a Váš program může začít. Celou dobu je Vám k dispozici náš zkušený instruktor svojí radou a pomocí.

Přivítání a registrace, bezpečnostní instruktáž a instrukce manipulace se zbraněmi, zkušený instruktor, 5 ran z brokovnice, 10 ran z M16, 10 ran z AK-47, 10 ran z Glock 9mm, 6 ran z .357 Magnum Revolver, 10 ran z Uzi9mm, 5 ran z .308Sniper Rifle.

Dárková krabička zdarma.

Místo konání

Benátská Vrutice

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Vynález palných zbraní, který je neodmyslitelně spojen s vynálezem střelného prachu, pochází z Číny, i když někteří historici považují za místo jeho vzniku Indii.

Období vzniku prvních palných zbraní není jisté, ale počátkem 14. století se už primitivní palné zbraně v Evropě používaly zcela běžně. Předchůdci všech palných zbraní byla bezesporu děla. Nejstarší ruční zbraně se objevují v záznamech okolo roku 1350. Střílely projektily o průměru ne větším než 25 mm. Ty byly v počátcích odlévány z bronzu, později se začaly používat železné odlitky, nebo se jako střely používaly železné pláty ukované do požadovaného tvaru. Později se jako opora začal používat dřevec, ze kterého se časem stala primitivní pažba, která umožňovala přiložit zbraň (ručnici) k rameni, a zároveň usnadnila míření. I s touto primitivní zbraní dokázal zdatný střelec zasáhnout hrací kartu na vzdálenost 50 m, anebo složit jelena na dvojnásobnou vzdálenost.

Od roku 1520 se objevují první zbraně s drážkovanou hlavní, jejichž přesnost byla přibližně dvojnásobná. Tyto zbraně však byly velmi těžké, a proto střelec používal opěrnou vidlici, jejíž použití se jevilo jako nepraktické. Z tohoto důvodu se začaly zbraně zkracovat, odlehčovat a brzy se objevily i zbraně vhodné pro jezdce v sedle. Tyto úpravy zbraní jsou již bezprostředními předchůdci soudobých krátkých palných zbraní.

Doprovod

Diváci nemají do areálu z bezpečnostních důvodů přístup.

Počasí

Nemá vliv.

Oblečení

Pohodlné, outdoorové, pevná obuv.

Poznámka

Program probíhá celoročně za denního světla v předem domluvených termínech. 

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Příznivý zdravotní stav, tento program není vhodný pro zájemce s nemocemi srdce a krevního oběhu.

 

Q: S jakými zbraněmi budu střílet?

A: Uzi 9mm, to je označení pro samopal, původem z Izraele, je to krátká bojová plně automatická zbraň, která je hojně využívána speciálními ozbrojenými jednotkami i policejními týmy po celém světě. Tato zbraň je velmi zábavná, má snadné ovládání a je velmi rychlá.

Odstřelovací puška .308 Sniper Rifle je známá svou přesnou střelou, je využívána jako první volba u armády a dalších bezpečnostních složek téměř sto let. Jeho smrtelná přesnost na dlouhé vzdálenosti dává tomuto tichému zabijákovi taktickou výhodu nad nepřítelem.

357 Magnum, slavný revolver, je spolehlivá, jednoduše ovladatelná palná zbraň. Ve své době byl považován za nejvýkonnější zbraň na světě. Díky svým schopnostem je považován jako dobrý nástroj pro sebeobranu, má však velký zdvih a zpětný ráz.

Glock 9mm je jednou z nejvýkonnějších a nejznámějších pistolí na světě. Pro svou spolehlivost je velmi oblíbenou zbraní, hojně ji využívá celá řada bezpečnostních orgánů a ozbrojených sil na celém světě. Tato zbraň je lehká, má jednoduché ovládání a krátký zpětný ráz a vysokou životnost.

Brokovnice je dlouhá lovecká, sportovní, vojenská ruční palná zbraň, která se proslavila ve filmu Terminátor. Je to rychlá palná zbraň s velkou všestranností a výkonem.

M16 je standardní útočná puška, kterou po mnoho let využívá americká armáda. Tato zbraň byla použita například v průběhu vietnamské války, ve válce v Perském zálivu, v Afghánistánu a v Iráku.

AK-47 neboli kalašnikov, je jednou z nejpoužívanějších a nejznámějších útočných pušek, která byla sestrojena v bývalém SSSR a i po více než šedesáti letech stále patří mezi nejpoužívanější a nejpopulárnější pušky na světě. Obsluha AK-47 je snadná, jako spolehlivá zbraň s nízkými výrobními náklady je vyráběna a používána v mnoha zemích světa.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

paintball 01
4 990 Kč

Až pro 8 osob ! Připravte se na intenzivní hodinovou přestřelku s neomezeným počtem nábojů. Reball se oproti klasickému paintballu liší tím, že střílíte gumovými kuličkami,...

969
kurz letani 01
5 590 Kč

Hurá do letecké školy, která vás naučí létat. Speciální zážitek jsme připravili pro všechny letecké nadšence. Vyzkoušejte úvodních 45 minut teorie o létání jako pilotní žák v...

966
flyboarding 01
2 090 Kč

Zažijte tu nejlepší vodní zábavu na světě, při které se proměníte v opravdového superhrdinu. Budete se totiž vznášet několik metrů nad vodní hladinou. Čeká vás pořádný nával...

957